Furgon Me QeraMobil: +355 69 40 91 645. Zgjedhja e një modaliteti të transportit varet nga preferencat tuaja dhe nga buxheti. Në faqen që do të hapet, zgjidhni një nga tre mënyrat që dëshironi për të krijuar llogarinë. Në këtë moment në këtë furgon po bënim pushim nga xhirimi i “Game of Thrones” sepse s’kishim para të shkonim në shtëpi. #bmw #bmwx5 #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makin. Merr me qira një makinë. Furgon me qera në Shqipëri. pjes per furgona dhe vetura te ndryshme. Me ne ishte dhe një person tjetër që nuk e njihja. Rent a Car in Albania from 10 Euro. Kontaktoni: +355 4 2267660 - [email protected] Kështu u detyruam të merrnim me qera furgonin”, rrëfeu aktori. Personi tjetër pagoi 500 euro kapar. Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të implikuar në këtë veprimtari kriminale. Autobus / Furgone shitet benz sprinter 2200 fuqia motorrike. Gjej, merr, ose jep, Makina ne shitje, Makina me qera, Makina te reja, Makina te perdorura, Makina automatike, manuale, Motora, Pjese kembimi. Furgon benz sprinter viti 2008 me kondic. Toyota C-HR 2020#newentry #enterpriserentacar #enterpriserentacaralbania👐 #toyota #cocacola #bestservice# 18/09/2020. Pejë 11/29/2019. 0 dizel, 6 shpejtesi Pesha maksimale e ngarkeses se lejuar: 1292 kg Regjistrim ka edhe 1 vit Klime, xhama me rryme, sensora parkimi, Ad blue etj. 50 € 8 foto. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. 50 € 8 foto. Listings include Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours, Hera Travel, Petani Agency, Albtours D Durres, Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute and Versus Travel. Përfaqësuesi zyrtar i Mercedes-Benz në Republikën e Shqipërisë. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Aeroporti ndodhet 16 km larg Tiranës dhe kohëzgjatja nga qendra deri ne airport me makinë është afërshitë 30 min. Makina me Qera, Car Rental Albania, Rent a Car, Tirana, Abania, Visit Albania, Places to visit in Albania, Autovermietung Albanien, Tirana Airport 24/7 Assistance +355682022275 shopping_cart 0. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha më leke. Toyota C-HR 2020#newentry #enterpriserentacar #enterpriserentacaralbania👐 #toyota #cocacola #bestservice# 18/09/2020. Kështu u detyruam të merrnim me qera furgonin”, rrëfeu aktori. Makina me qera Rinas. Peugeot V Expert Viti 2016 2. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. Mundësohet dhe transferta e furgonit në vendndodhjen ose adresën tuaj. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. pjes per furgona dhe vetura te ndryshme. 218 likes · 1 talking about this. Jepet me qira mujore jo me pak se 30 dit. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Radio Televizioni i Kosovës në vitin 2019 kishte nënshkruar kontratë me kompanin "ATLLAS-N" për marrjen me qera të 17 veturave, nga to 15 limozina për nevoja të RTK-së, një veturë për nevoja të drejtorit të përgjithshëm dhe një furgon (kombi) me një vlerë totale prej. 3 milion pasagjer çdo vit. Vij me shume kenaqesi e siguri ne agjensine tuaj te makinave me qera sa here te kem nevije per ju. Ky shtetas u kap nga shërbimet e Policisë në aksin rrugor Çarçovë-Përmet, në afërsi të fshatit Munishtir, duke transportuar 6 shtetas të huaj me një mjet tip furgon të marrë me qira, të cilin e drejtonte pa leje drejtimi. Jepet me qira mujore jo me pak se 30 dit. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita. Mobil: +355 69 40 91 645. : +355 44 500 335. Respekt per punen tuaj. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. Zgjedhja e një modaliteti të transportit varet nga preferencat tuaja dhe nga buxheti. Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të implikuar në këtë veprimtari kriminale. #vanrental #furgonameqira #furgon # 24/09/2020. Mob: +355 68 40 47 131. Rent a Car in Albania from 10 Euro. Mundësohet dhe transferta e furgonit në vendndodhjen ose adresën tuaj. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. Find Travel Agencies in Durrësi. 218 likes · 1 talking about this. Me Facebook, ose Email dhe fjalekalim. PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. Transferta jashtë Shqipërisë, Maqedoni, Kosovë, Mal të zi, Kroaci, Greqi, Bullgari etj. Mundësohet dhe transferta e furgonit në vendndodhjen ose adresën tuaj. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon 310 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Kështu u detyruam të merrnim me qera furgonin”, rrëfeu aktori. PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. : +355 44 500 335. 400 EUR / në ditë 300 EUR / në ditë. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Listings include Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours, Hera Travel, Petani Agency, Albtours D Durres, Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute and Versus Travel. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Aeroporti ndodhet 16 km larg Tiranës dhe kohëzgjatja nga qendra deri ne airport me makinë është afërshitë 30 min. Rent a Car in Albania from 10 Euro. Mobil: +355 69 40 91 645. Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. Vetura me qera Opel Tjetër. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Davide: Mora makinën me qera dhe në datë 4 u nisa për në Pukë, kisha prenotuar, sepse ishte një qytet ndërmjet Shkodrës dhe Kukësit, ishte e rehatshme sepse merrja autostradën. com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi! - Cfare, Kush, Kur, Ku, Si? - Portali i vetem me informacionin e plote rreth eventeve, jetes se nates ne Tirane dhe Shqiperi - Celesi Media Group shikon në të ardhmen - Albania Pages ju ofron mundësinë unike për zgjedhjen e informacionit ndërmjet një game të gjërë biznesesh - Pafundësi informacioni. Peugeot V Expert Viti 2016 2. Pejë 11/29/2019. Ajo në atë kohë po jetonte në një banesë me qira, ndërsa […]. Toyota C-HR 2020#newentry #enterpriserentacar #enterpriserentacaralbania👐 #toyota #cocacola #bestservice# 18/09/2020. FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN ; Emi i Biznesit qe jep oferten: ID : 1584 Makina Me Qera Albania: Ne stok : 1 Çmimi :. Transferta jashtë Shqipërisë, Maqedoni, Kosovë, Mal të zi, Kroaci, Greqi, Bullgari etj. Jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita. Furgon me qera : Sasia që doni të porositni: Emri Mbiemri i Porositesit: Numer Telefoni (Mobil ) Adresa ku dorëzohet porosia: Pyetje & detaje rreth porosisë Data 31/07/2021 Ora 2:02: * Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise. Mob: +355 68 40 47 131. Vetura me qera Opel Tjetër. Ai erdhi me ne tek stadiumi Dinamo dhe unë i dhashë kartën e identiteti për të bërë kontratën e marrjes së furgonit. : +355 44 500 335. #vanrental #furgonameqira #furgon # 24/09/2020. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon 310 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Find Travel Agencies in Durrësi. #bmw #bmwx5 #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makin. Merr me qira një makinë. Peugeot V Expert Viti 2016 2. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. 3 milion pasagjer çdo vit. Ky shtetas u kap nga shërbimet e Policisë në aksin rrugor Çarçovë-Përmet, në afërsi të fshatit Munishtir, duke transportuar 6 shtetas të huaj me një mjet tip furgon të marrë me qira, të cilin e drejtonte pa leje drejtimi. Mobil: +355 69 40 91 645. Kontaktoni: +355 4 2267660 - [email protected] Marrja me qira e një makine mund të jetë një mundësi e mirë nëse keni buxhet. it le ultime news sportive live, scopri i risultati in diretta e video di calcio, basket, F1, MotoGP, ciclismo, tennis e molto altro. Makina me qera Rinas. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Respekt per punen tuaj. Find Travel Agencies in Durrësi. Makina me Qera te lira ne Aeroport Tirane. Amy, e cila është 33 vjeçe, ndryshoi krejtësisht planet për jetën, kur shpërtheu pandemia Covid-19 në fillim të vitit 2020. Mob: +355 68 40 47 131. Furgon me qira në Shqipëri! Home > Oferta > Furgon me qira në Shqipëri! A do të udhëtoni në Shqipëri këtë verë, planifikoni të shpenzoni pjesën më të madhe të kohës tuaj duke ecur në majat e rrugëve shqiptare? Ne kemi zgjidhjen, merrni me qira furgonin me shofer, i cili flet gjuhen tuaj, do të jetë guida juaj për të. Siç u përmend më sipër, në Shqipëri mund të merrni me qira një makinë, të udhëtoni me taksi, autobus, ose furgon. Vlera per te paguar eshte 0EURO: TOP 10. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha. E pyeta a ke ndonjë punë për mua dhe më tha të shkojmë të marrim një furgon me qera e të cojmë disa sirianë në Kosovë. Kështu u detyruam të merrnim me qera furgonin”, rrëfeu aktori. E rezervuar. Vij me shume kenaqesi e siguri ne agjensine tuaj te makinave me qera sa here te kem nevije per ju. 218 likes · 1 talking about this. E-mail: [email protected] Transferta jashtë Shqipërisë, Maqedoni, Kosovë, Mal të zi, Kroaci, Greqi, Bullgari etj. Makina me Qera te lira ne Aeroport Tirane. Shes Furgonin me 4 dyer. Në fakt, këta furgona të markes RENAULT, prodhim i ri, jane marre me qira diten e marte me 20 prill 2021, ne nje kompani ne Tirane. Peugeot V Expert Viti 2016 2. Një grua po kursen 1 paund për muaj, pasi ka hequr dorë nga banesa e saj me qira për të jetuar në një furgon. Amy, e cila është 33 vjeçe, ndryshoi krejtësisht planet për jetën, kur shpërtheu pandemia Covid-19 në fillim të vitit 2020. Ky shtetas u kap nga shërbimet e Policisë në aksin rrugor Çarçovë-Përmet, në afërsi të fshatit Munishtir, duke transportuar 6 shtetas të huaj me një mjet tip furgon të marrë me qira, të cilin e drejtonte pa leje drejtimi. E rezervuar. furgon me qera FILTER. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon 310 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Përfaqësuesi zyrtar i Mercedes-Benz në Republikën e Shqipërisë. Korçë 19 shtator 20:27. Mob: +355 68 40 47 131. Aeroporti ndodhet 16 km larg Tiranës dhe kohëzgjatja nga qendra deri ne airport me makinë është afërshitë 30 min. Autobus / Furgone shitet benz sprinter 2200 fuqia motorrike. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. Siç u përmend më sipër, në Shqipëri mund të merrni me qira një makinë, të udhëtoni me taksi, autobus, ose furgon. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. 300 EUR / në javë. Pyetjet Më Të Shpeshta Si të krijoj një llogari? 1. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. Përfaqësuesi zyrtar i Mercedes-Benz në Republikën e Shqipërisë. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Korçë 19 shtator 20:27. 300 EUR / në javë. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Vetura me qera Opel Tjetër. Respekt per punen tuaj. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Gjej, merr, ose jep, Makina ne shitje, Makina me qera, Makina te reja, Makina te perdorura, Makina automatike, manuale, Motora, Pjese kembimi. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha më leke. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Shitja dhe marrja me qera e automjeteve për kamping, kamperëve dhe kampshtëpizave të markave dhe modeleve të ndryshme si Mercedes-Benz, Hobby 560 KMFE, Prestige 535 TL, Imbis, Adria Adora 563 PT, Mercedes, VW Caddy, Hobby Prestige 650, Carthago etj. Mobil: +355 69 40 91 645. Find Travel Agencies in Durrësi. furgon me qera FILTER. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Mirëseerdhët. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha. #vanrental #furgonameqira #furgon # 24/09/2020. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. Me Facebook, ose Email dhe fjalekalim. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe furgon mallrash me qera,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. E rezervuar. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita. Ai erdhi me ne tek stadiumi Dinamo dhe unë i dhashë kartën e identiteti për të bërë kontratën e marrjes së furgonit. Siç u përmend më sipër, në Shqipëri mund të merrni me qira një makinë, të udhëtoni me taksi, autobus, ose furgon. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. E-mail: [email protected] Furgonat jane marre në perdorim, për vetem 5 dite, nga e merkura e 21 prillit 2021, deri te henen e 26 prillit në mengjes, me kosto 60 euro në dite per cdo furgon. Makina me Qera, Car Rental Albania, Rent a Car, Tirana, Abania, Visit Albania, Places to visit in Albania, Autovermietung Albanien, Tirana Airport 24/7 Assistance +355682022275 shopping_cart 0. 300 EUR / në javë. com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi! - Cfare, Kush, Kur, Ku, Si? - Portali i vetem me informacionin e plote rreth eventeve, jetes se nates ne Tirane dhe Shqiperi - Celesi Media Group shikon në të ardhmen - Albania Pages ju ofron mundësinë unike për zgjedhjen e informacionit ndërmjet një game të gjërë biznesesh - Pafundësi informacioni. Buy online safety and quickly high purit. Zgjedhja e një modaliteti të transportit varet nga preferencat tuaja dhe nga buxheti. Biznes ne shitje / me qera TOP sale 1,4-Butanediol cas 110-63-4 BDO cas 110-63-4 good price. Korçë 19 shtator 20:27. Kliko mbi "Hyr" 2. Mobil: +355 69 40 91 645. Në fakt, këta furgona të markes RENAULT, prodhim i ri, jane marre me qira diten e marte me 20 prill 2021, ne nje kompani ne Tirane. : +355 44 500 335. Në këtë moment në këtë furgon po bënim pushim nga xhirimi i “Game of Thrones” sepse s’kishim para të shkonim në shtëpi. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. Mundësohet dhe transferta e furgonit në vendndodhjen ose adresën tuaj. it le ultime news sportive live, scopri i risultati in diretta e video di calcio, basket, F1, MotoGP, ciclismo, tennis e molto altro. Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. Transferta jashtë Shqipërisë, Maqedoni, Kosovë, Mal të zi, Kroaci, Greqi, Bullgari etj. Njësit hetuese kanë kërkuar nga RTK-së sqarime rreth procedurës së ndjekur në këtë tender. E rezervuar. Merr me qira një makinë. Merr me qira një makinë. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Në këtë moment në këtë furgon po bënim pushim nga xhirimi i “Game of Thrones” sepse s’kishim para të shkonim në shtëpi. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon 310 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Kontaktoni: +355 4 2267660 - [email protected] 50 € 8 foto. Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. Furgon me qera : Sasia që doni të porositni: Emri Mbiemri i Porositesit: Numer Telefoni (Mobil ) Adresa ku dorëzohet porosia: Pyetje & detaje rreth porosisë Data 31/07/2021 Ora 2:02: * Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Leggi su gazzetta. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 0 dizel, 6 shpejtesi Pesha maksimale e ngarkeses se lejuar: 1292 kg Regjistrim ka edhe 1 vit Klime, xhama me rryme, sensora parkimi, Ad blue etj. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. 218 likes · 1 talking about this. Respekt per punen tuaj. Me ne ishte dhe një person tjetër që nuk e njihja. Mundësohet dhe transferta e furgonit në vendndodhjen ose adresën tuaj. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. furgon me qera FILTER. Makina me qera Rinas. Buy online safety and quickly high purit. Përfaqësuesi zyrtar i Mercedes-Benz në Republikën e Shqipërisë. PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. Mob: +355 68 40 47 131. Në këtë moment në këtë furgon po bënim pushim nga xhirimi i “Game of Thrones” sepse s’kishim para të shkonim në shtëpi. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Furgon me qera në Shqipëri. Transferta jashtë Shqipërisë, Maqedoni, Kosovë, Mal të zi, Kroaci, Greqi, Bullgari etj. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Aeroporti ndodhet 16 km larg Tiranës dhe kohëzgjatja nga qendra deri ne airport me makinë është afërshitë 30 min. Vetura me qera Opel Tjetër. it le ultime news sportive live, scopri i risultati in diretta e video di calcio, basket, F1, MotoGP, ciclismo, tennis e molto altro. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon 310 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita. Listings include Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours, Hera Travel, Petani Agency, Albtours D Durres, Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute and Versus Travel. 400 EUR / në ditë 300 EUR / në ditë. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Auto lakja pjes per furgona dhe vetura. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Ajo në atë kohë po jetonte në një banesë me qira, ndërsa […]. Mobil: +355 69 40 91 645. Gjej, merr, ose jep, Makina ne shitje, Makina me qera, Makina te reja, Makina te perdorura, Makina automatike, manuale, Motora, Pjese kembimi. Mob: +355 68 40 47 131. Korçë 19 shtator 20:27. Ai erdhi me ne tek stadiumi Dinamo dhe unë i dhashë kartën e identiteti për të bërë kontratën e marrjes së furgonit. 50 € 8 foto. Peugeot V Expert Viti 2016 2. Davide: Mora makinën me qera dhe në datë 4 u nisa për në Pukë, kisha prenotuar, sepse ishte një qytet ndërmjet Shkodrës dhe Kukësit, ishte e rehatshme sepse merrja autostradën. Transferta jashtë Shqipërisë, Maqedoni, Kosovë, Mal të zi, Kroaci, Greqi, Bullgari etj. Biznes ne shitje / me qera TOP sale 1,4-Butanediol cas 110-63-4 BDO cas 110-63-4 good price. #bmw #bmwx5 #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makin. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Personi tjetër pagoi 500 euro kapar. Find Travel Agencies in Durrësi. Furgon me qera : Sasia që doni të porositni: Emri Mbiemri i Porositesit: Numer Telefoni (Mobil ) Adresa ku dorëzohet porosia: Pyetje & detaje rreth porosisë Data 31/07/2021 Ora 2:02: * Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise. it le ultime news sportive live, scopri i risultati in diretta e video di calcio, basket, F1, MotoGP, ciclismo, tennis e molto altro. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. Ai erdhi me ne tek stadiumi Dinamo dhe unë i dhashë kartën e identiteti për të bërë kontratën e marrjes së furgonit. E rezervuar. Përfaqësuesi zyrtar i Mercedes-Benz në Republikën e Shqipërisë. Aeroporti ndodhet 16 km larg Tiranës dhe kohëzgjatja nga qendra deri ne airport me makinë është afërshitë 30 min. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Mora makinën me qera dhe në datë 4 u nisa për në Pukë, kisha prenotuar, sepse ishte një qytet ndërmjet Shkodrës dhe Kukësit, ishte e rehatshme sepse merrja autostradën. Transferta jashtë Shqipërisë, Maqedoni, Kosovë, Mal të zi, Kroaci, Greqi, Bullgari etj. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. #bmw #bmwx5 #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makin. Mob: +355 68 40 47 131. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita. Mobil: +355 69 40 91 645. Furgon me qira në Shqipëri! Home > Oferta > Furgon me qira në Shqipëri! A do të udhëtoni në Shqipëri këtë verë, planifikoni të shpenzoni pjesën më të madhe të kohës tuaj duke ecur në majat e rrugëve shqiptare? Ne kemi zgjidhjen, merrni me qira furgonin me shofer, i cili flet gjuhen tuaj, do të jetë guida juaj për të. Ajo në atë kohë po jetonte në një banesë me qira, ndërsa […]. “Po shikoja telefonin time dhe e gjeta këtë fotografi, e cila është bërë në një parking në Irlandë ku rrija bashkë me shokun tim. Mob: +355 68 40 47 131. Flota jonë e automjeteve është e disponueshme ne qytet kryesore të Shqipërisë dhe në Tirana Airport (Rinas). Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha më leke. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe furgon mallrash me qera,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. E pyeta a ke ndonjë punë për mua dhe më tha të shkojmë të marrim një furgon me qera e të cojmë disa sirianë në Kosovë. furgon me qera FILTER. 218 likes · 1 talking about this. Përfaqësuesi zyrtar i Mercedes-Benz në Republikën e Shqipërisë. Siç u përmend më sipër, në Shqipëri mund të merrni me qira një makinë, të udhëtoni me taksi, autobus, ose furgon. 3 milion pasagjer çdo vit. Buy, sell, trade, date, events post anything. com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi! - Cfare, Kush, Kur, Ku, Si? - Portali i vetem me informacionin e plote rreth eventeve, jetes se nates ne Tirane dhe Shqiperi - Celesi Media Group shikon në të ardhmen - Albania Pages ju ofron mundësinë unike për zgjedhjen e informacionit ndërmjet një game të gjërë biznesesh - Pafundësi informacioni. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Furgon me qera nga Biznesi Makina Me Qera Albania. Në këtë moment në këtë furgon po bënim pushim nga xhirimi i “Game of Thrones” sepse s’kishim para të shkonim në shtëpi. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Mora makinën me qera dhe në datë 4 u nisa për në Pukë, kisha prenotuar, sepse ishte një qytet ndërmjet Shkodrës dhe Kukësit, ishte e rehatshme sepse merrja autostradën. it le ultime news sportive live, scopri i risultati in diretta e video di calcio, basket, F1, MotoGP, ciclismo, tennis e molto altro. Mundësohet dhe transferta e furgonit në vendndodhjen ose adresën tuaj. furgon me qera FILTER. PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. Merr me qira një makinë. Makina me Qera, Car Rental Albania, Rent a Car, Tirana, Abania, Visit Albania, Places to visit in Albania, Autovermietung Albanien, Tirana Airport 24/7 Assistance +355682022275 shopping_cart 0. Transferta jashtë Shqipërisë, Maqedoni, Kosovë, Mal të zi, Kroaci, Greqi, Bullgari etj. 400 EUR / në ditë 300 EUR / në ditë. Kaq ishte:) Si të krijoj një postim, për Shitje ose Qera? Ju mund të […]. Furgonat jane marre në perdorim, për vetem 5 dite, nga e merkura e 21 prillit 2021, deri te henen e 26 prillit në mengjes, me kosto 60 euro në dite per cdo furgon. Kliko mbi "Hyr" 2. Shitja dhe marrja me qera e automjeteve për kamping, kamperëve dhe kampshtëpizave të markave dhe modeleve të ndryshme si Mercedes-Benz, Hobby 560 KMFE, Prestige 535 TL, Imbis, Adria Adora 563 PT, Mercedes, VW Caddy, Hobby Prestige 650, Carthago etj. Radio Televizioni i Kosovës në vitin 2019 kishte nënshkruar kontratë me kompanin "ATLLAS-N" për marrjen me qera të 17 veturave, nga to 15 limozina për nevoja të RTK-së, një veturë për nevoja të drejtorit të përgjithshëm dhe një furgon (kombi) me një vlerë totale prej. Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. Furgon me qira në Shqipëri! Home > Oferta > Furgon me qira në Shqipëri! A do të udhëtoni në Shqipëri këtë verë, planifikoni të shpenzoni pjesën më të madhe të kohës tuaj duke ecur në majat e rrugëve shqiptare? Ne kemi zgjidhjen, merrni me qira furgonin me shofer, i cili flet gjuhen tuaj, do të jetë guida juaj për të. Makina me qera Rinas. Flota jonë e automjeteve është e disponueshme ne qytet kryesore të Shqipërisë dhe në Tirana Airport (Rinas). furgon me qera FILTER. Kreu - ALBARENT ofron makina me qera për tregun shqiptar në të gjitha kategoritë. Radio Televizioni i Kosovës në vitin 2019 kishte nënshkruar kontratë me kompanin "ATLLAS-N" për marrjen me qera të 17 veturave, nga to 15 limozina për nevoja të RTK-së, një veturë për nevoja të drejtorit të përgjithshëm dhe një furgon (kombi) me një vlerë totale prej. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Me Facebook, ose Email dhe fjalekalim. Personi tjetër pagoi 500 euro kapar. pjes per furgona dhe vetura te ndryshme. Pejë 11/29/2019. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha më leke. Zgjedhja e një modaliteti të transportit varet nga preferencat tuaja dhe nga buxheti. Leggi su gazzetta. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Personi tjetër pagoi 500 euro kapar. Jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita. Davide: Mora makinën me qera dhe në datë 4 u nisa për në Pukë, kisha prenotuar, sepse ishte një qytet ndërmjet Shkodrës dhe Kukësit, ishte e rehatshme sepse merrja autostradën. Marrja me qira e një makine mund të jetë një mundësi e mirë nëse keni buxhet. Toyota C-HR 2020#newentry #enterpriserentacar #enterpriserentacaralbania👐 #toyota #cocacola #bestservice# 18/09/2020. pjes per furgona dhe vetura te ndryshme. Kaq ishte:) Si të krijoj një postim, për Shitje ose Qera? Ju mund të […]. Përfaqësuesi zyrtar i Mercedes-Benz në Republikën e Shqipërisë. Makina me Qera, Car Rental Albania, Rent a Car, Tirana, Abania, Visit Albania, Places to visit in Albania, Autovermietung Albanien, Tirana Airport 24/7 Assistance +355682022275 shopping_cart 0. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. Njësit hetuese kanë kërkuar nga RTK-së sqarime rreth procedurës së ndjekur në këtë tender. Ky shtetas u kap nga shërbimet e Policisë në aksin rrugor Çarçovë-Përmet, në afërsi të fshatit Munishtir, duke transportuar 6 shtetas të huaj me një mjet tip furgon të marrë me qira, të cilin e drejtonte pa leje drejtimi. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha. Ajo në atë kohë po jetonte në një banesë me qira, ndërsa […]. Korçë 19 shtator 20:27. Kreu - ALBARENT ofron makina me qera për tregun shqiptar në të gjitha kategoritë. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Tirana International airport "Nënë Tereza" i njohur dhe ndrshe si aeroporti i Rinas-it është porta e vetme ajrore e Shqipërisë dhe në të udhëtojnë rreth 3. 3 milion pasagjer çdo vit. Mirëseerdhët. Jepet me qira mujore jo me pak se 30 dit. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Buy, sell, trade, date, events post anything. Mob: +355 68 40 47 131. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Leggi su gazzetta. Shitja dhe marrja me qera e automjeteve për kamping, kamperëve dhe kampshtëpizave të markave dhe modeleve të ndryshme si Mercedes-Benz, Hobby 560 KMFE, Prestige 535 TL, Imbis, Adria Adora 563 PT, Mercedes, VW Caddy, Hobby Prestige 650, Carthago etj. Biznes ne shitje / me qera TOP sale 1,4-Butanediol cas 110-63-4 BDO cas 110-63-4 good price. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Kaq ishte:) Si të krijoj një postim, për Shitje ose Qera? Ju mund të […]. Jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita. Furgon me qera në Shqipëri Flota jonë e automjeteve është e disponueshme ne qytet kryesore të Shqipërisë dhe në Tirana Airport (Rinas). Vij me shume kenaqesi e siguri ne agjensine tuaj te makinave me qera sa here te kem nevije per ju. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. Find Travel Agencies in Durrësi. Në fakt, këta furgona të markes RENAULT, prodhim i ri, jane marre me qira diten e marte me 20 prill 2021, ne nje kompani ne Tirane. Respekt per punen tuaj. furgon me qera FILTER. Kontaktoni: +355 4 2267660 - [email protected] Vetura me qera Opel Tjetër. #vanrental #furgonameqira #furgon # 24/09/2020. Jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita. Kliko mbi "Hyr" 2. Davide: Mora makinën me qera dhe në datë 4 u nisa për në Pukë, kisha prenotuar, sepse ishte një qytet ndërmjet Shkodrës dhe Kukësit, ishte e rehatshme sepse merrja autostradën. PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. E-mail: [email protected] Personi tjetër pagoi 500 euro kapar. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe furgon mallrash me qera,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. E pyeta a ke ndonjë punë për mua dhe më tha të shkojmë të marrim një furgon me qera e të cojmë disa sirianë në Kosovë. Amy, e cila është 33 vjeçe, ndryshoi krejtësisht planet për jetën, kur shpërtheu pandemia Covid-19 në fillim të vitit 2020. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Furgon me qera në Shqipëri. Gjej, merr, ose jep, Makina ne shitje, Makina me qera, Makina te reja, Makina te perdorura, Makina automatike, manuale, Motora, Pjese kembimi. Merr me qira një makinë. Kreu - ALBARENT ofron makina me qera për tregun shqiptar në të gjitha kategoritë. Autobus / Furgone shitet benz sprinter 2200 fuqia motorrike. 50 € 8 foto. Jepet me qira mujore jo me pak se 30 dit. FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN ; Emi i Biznesit qe jep oferten: ID : 1584 Makina Me Qera Albania: Ne stok : 1 Çmimi :. furgon me qera FILTER. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Ajo në atë kohë po jetonte në një banesë me qira, ndërsa […]. Shitja dhe marrja me qera e automjeteve për kamping, kamperëve dhe kampshtëpizave të markave dhe modeleve të ndryshme si Mercedes-Benz, Hobby 560 KMFE, Prestige 535 TL, Imbis, Adria Adora 563 PT, Mercedes, VW Caddy, Hobby Prestige 650, Carthago etj. PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. Kaq ishte:) Si të krijoj një postim, për Shitje ose Qera? Ju mund të […]. Listings include Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours, Hera Travel, Petani Agency, Albtours D Durres, Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute and Versus Travel. Tirana International airport "Nënë Tereza" i njohur dhe ndrshe si aeroporti i Rinas-it është porta e vetme ajrore e Shqipërisë dhe në të udhëtojnë rreth 3. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. pjes per furgona dhe vetura te ndryshme. Personi tjetër pagoi 500 euro kapar. Mundësohet dhe transferta e furgonit në vendndodhjen ose adresën tuaj. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha. Në faqen që do të hapet, zgjidhni një nga tre mënyrat që dëshironi për të krijuar llogarinë. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. Kreu - ALBARENT ofron makina me qera për tregun shqiptar në të gjitha kategoritë. Me Facebook, ose Email dhe fjalekalim. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Vij me shume kenaqesi e siguri ne agjensine tuaj te makinave me qera sa here te kem nevije per ju. “Po shikoja telefonin time dhe e gjeta këtë fotografi, e cila është bërë në një parking në Irlandë ku rrija bashkë me shokun tim. Ajo në atë kohë po jetonte në një banesë me qira, ndërsa […]. Leggi su gazzetta. Biznes ne shitje / me qera TOP sale 1,4-Butanediol cas 110-63-4 BDO cas 110-63-4 good price. Respekt per punen tuaj. Korçë 19 shtator 20:27. Furgon me qera në Shqipëri. Furgon benz sprinter viti 2008 me kondic. Furgonat jane marre në perdorim, për vetem 5 dite, nga e merkura e 21 prillit 2021, deri te henen e 26 prillit në mengjes, me kosto 60 euro në dite per cdo furgon. Në faqen që do të hapet, zgjidhni një nga tre mënyrat që dëshironi për të krijuar llogarinë. Vetura me qera Opel Tjetër. Jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita. PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. Flota jonë e automjeteve është e disponueshme ne qytet kryesore të Shqipërisë dhe në Tirana Airport (Rinas). Peugeot V Expert Viti 2016 2. it le ultime news sportive live, scopri i risultati in diretta e video di calcio, basket, F1, MotoGP, ciclismo, tennis e molto altro. Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Marrja me qira e një makine mund të jetë një mundësi e mirë nëse keni buxhet. Respekt per punen tuaj. Kreu - ALBARENT ofron makina me qera për tregun shqiptar në të gjitha kategoritë. Classifieds for our community. Makina me Qera, Car Rental Albania, Rent a Car, Tirana, Abania, Visit Albania, Places to visit in Albania, Autovermietung Albanien, Tirana Airport 24/7 Assistance +355682022275 shopping_cart 0. Shitja dhe marrja me qera e automjeteve për kamping, kamperëve dhe kampshtëpizave të markave dhe modeleve të ndryshme si Mercedes-Benz, Hobby 560 KMFE, Prestige 535 TL, Imbis, Adria Adora 563 PT, Mercedes, VW Caddy, Hobby Prestige 650, Carthago etj. Jepet me qira mujore jo me pak se 30 dit. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Pejë 11/29/2019. #bmw #bmwx5 #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makin. Në fakt, këta furgona të markes RENAULT, prodhim i ri, jane marre me qira diten e marte me 20 prill 2021, ne nje kompani ne Tirane. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. 50 € 8 foto. Mob: +355 68 40 47 131. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Flota jonë e automjeteve është e disponueshme ne qytet kryesore të Shqipërisë dhe në Tirana Airport (Rinas). Furgon me qira në Shqipëri! Home > Oferta > Furgon me qira në Shqipëri! A do të udhëtoni në Shqipëri këtë verë, planifikoni të shpenzoni pjesën më të madhe të kohës tuaj duke ecur në majat e rrugëve shqiptare? Ne kemi zgjidhjen, merrni me qira furgonin me shofer, i cili flet gjuhen tuaj, do të jetë guida juaj për të. Biznes ne shitje / me qera TOP sale 1,4-Butanediol cas 110-63-4 BDO cas 110-63-4 good price. E rezervuar. pjes per furgona dhe vetura te ndryshme. it le ultime news sportive live, scopri i risultati in diretta e video di calcio, basket, F1, MotoGP, ciclismo, tennis e molto altro. Një grua po kursen 1 paund për muaj, pasi ka hequr dorë nga banesa e saj me qira për të jetuar në një furgon. Radio Televizioni i Kosovës në vitin 2019 kishte nënshkruar kontratë me kompanin "ATLLAS-N" për marrjen me qera të 17 veturave, nga to 15 limozina për nevoja të RTK-së, një veturë për nevoja të drejtorit të përgjithshëm dhe një furgon (kombi) me një vlerë totale prej. Pejë 11/29/2019. Auto lakja pjes per furgona dhe vetura. Kliko mbi "Hyr" 2. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha. E pyeta a ke ndonjë punë për mua dhe më tha të shkojmë të marrim një furgon me qera e të cojmë disa sirianë në Kosovë. Makina me qera Rinas. furgon me qera FILTER. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe furgon mallrash me qera,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. Një grua po kursen 1 paund për muaj, pasi ka hequr dorë nga banesa e saj me qira për të jetuar në një furgon. Vetura me qera Opel Tjetër. Siç u përmend më sipër, në Shqipëri mund të merrni me qira një makinë, të udhëtoni me taksi, autobus, ose furgon. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Mundësohet dhe transferta e furgonit në vendndodhjen ose adresën tuaj. Makina me qera Rinas. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha. pjes per furgona dhe vetura te ndryshme. Me ne ishte dhe një person tjetër që nuk e njihja. Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. Pejë 11/29/2019. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon 310 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Në faqen që do të hapet, zgjidhni një nga tre mënyrat që dëshironi për të krijuar llogarinë. #bmw #bmwx5 #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makin. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. Furgon me qera në Shqipëri. Aeroporti ndodhet 16 km larg Tiranës dhe kohëzgjatja nga qendra deri ne airport me makinë është afërshitë 30 min. Marrja me qira e një makine mund të jetë një mundësi e mirë nëse keni buxhet. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. Jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha më leke. Aeroporti ndodhet 16 km larg Tiranës dhe kohëzgjatja nga qendra deri ne airport me makinë është afërshitë 30 min. Mundësohet dhe transferta e furgonit në vendndodhjen ose adresën tuaj. Furgonat jane marre në perdorim, për vetem 5 dite, nga e merkura e 21 prillit 2021, deri te henen e 26 prillit në mengjes, me kosto 60 euro në dite per cdo furgon. Shes Furgonin me 4 dyer. Autobus / Furgone shitet benz sprinter 2200 fuqia motorrike. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. E-mail: [email protected] Respekt per punen tuaj. Makina me Qera, Car Rental Albania, Rent a Car, Tirana, Abania, Visit Albania, Places to visit in Albania, Autovermietung Albanien, Tirana Airport 24/7 Assistance +355682022275 shopping_cart 0. Furgon me qera : Sasia që doni të porositni: Emri Mbiemri i Porositesit: Numer Telefoni (Mobil ) Adresa ku dorëzohet porosia: Pyetje & detaje rreth porosisë Data 31/07/2021 Ora 2:02: * Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise. Njësit hetuese kanë kërkuar nga RTK-së sqarime rreth procedurës së ndjekur në këtë tender. Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të implikuar në këtë veprimtari kriminale. Tirana International airport "Nënë Tereza" i njohur dhe ndrshe si aeroporti i Rinas-it është porta e vetme ajrore e Shqipërisë dhe në të udhëtojnë rreth 3. Gjej, merr, ose jep, Makina ne shitje, Makina me qera, Makina te reja, Makina te perdorura, Makina automatike, manuale, Motora, Pjese kembimi. Radio Televizioni i Kosovës në vitin 2019 kishte nënshkruar kontratë me kompanin "ATLLAS-N" për marrjen me qera të 17 veturave, nga to 15 limozina për nevoja të RTK-së, një veturë për nevoja të drejtorit të përgjithshëm dhe një furgon (kombi) me një vlerë totale prej. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Rent a Car in Albania from 10 Euro. Makina me qera Rinas. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha. Mora makinën me qera dhe në datë 4 u nisa për në Pukë, kisha prenotuar, sepse ishte një qytet ndërmjet Shkodrës dhe Kukësit, ishte e rehatshme sepse merrja autostradën. Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. “Po shikoja telefonin time dhe e gjeta këtë fotografi, e cila është bërë në një parking në Irlandë ku rrija bashkë me shokun tim. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Auto lakja pjes per furgona dhe vetura. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. E-mail: [email protected] Gjej, merr, ose jep, Makina ne shitje, Makina me qera, Makina te reja, Makina te perdorura, Makina automatike, manuale, Motora, Pjese kembimi. Find Travel Agencies in Durrësi. Merr me qira një makinë. Që kur mbërritur në Shqipëri në date 3 unë kam qenë tashmë në një gjendje shumë të vështirë, por doja të tentoja t’ia dilja, sepse nuk kisha më leke. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. Në fakt, këta furgona të markes RENAULT, prodhim i ri, jane marre me qira diten e marte me 20 prill 2021, ne nje kompani ne Tirane. Makina me Qera, Car Rental Albania, Rent a Car, Tirana, Abania, Visit Albania, Places to visit in Albania, Autovermietung Albanien, Tirana Airport 24/7 Assistance +355682022275 shopping_cart 0. Kështu u detyruam të merrnim me qera furgonin”, rrëfeu aktori. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. 0 dizel, 6 shpejtesi Pesha maksimale e ngarkeses se lejuar: 1292 kg Regjistrim ka edhe 1 vit Klime, xhama me rryme, sensora parkimi, Ad blue etj. Ky shtetas u kap nga shërbimet e Policisë në aksin rrugor Çarçovë-Përmet, në afërsi të fshatit Munishtir, duke transportuar 6 shtetas të huaj me një mjet tip furgon të marrë me qira, të cilin e drejtonte pa leje drejtimi. Në faqen që do të hapet, zgjidhni një nga tre mënyrat që dëshironi për të krijuar llogarinë. Davide: Mora makinën me qera dhe në datë 4 u nisa për në Pukë, kisha prenotuar, sepse ishte një qytet ndërmjet Shkodrës dhe Kukësit, ishte e rehatshme sepse merrja autostradën. Mora makinën me qera dhe në datë 4 u nisa për në Pukë, kisha prenotuar, sepse ishte një qytet ndërmjet Shkodrës dhe Kukësit, ishte e rehatshme sepse merrja autostradën. Mundësohet dhe transferta e furgonit në vendndodhjen ose adresën tuaj. Furgonat jane marre në perdorim, për vetem 5 dite, nga e merkura e 21 prillit 2021, deri te henen e 26 prillit në mengjes, me kosto 60 euro në dite per cdo furgon. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Vlera per te paguar eshte 0EURO: TOP 10. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. Ajo në atë kohë po jetonte në një banesë me qira, ndërsa […]. Respekt per punen tuaj. Merr me qira një makinë. Leggi su gazzetta. Kliko mbi "Hyr" 2. Furgon me qera në Shqipëri Flota jonë e automjeteve është e disponueshme ne qytet kryesore të Shqipërisë dhe në Tirana Airport (Rinas). Furgon me qera nga Biznesi Makina Me Qera Albania. Furgon benz sprinter viti 2008 me kondic. Kaq ishte:) Si të krijoj një postim, për Shitje ose Qera? Ju mund të […]. Në faqen që do të hapet, zgjidhni një nga tre mënyrat që dëshironi për të krijuar llogarinë. Furgon me qera nga Biznesi Makina Me Qera Albania. Kontaktoni: +355 4 2267660 - [email protected] PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. E rezervuar. Marrja me qira e një makine mund të jetë një mundësi e mirë nëse keni buxhet. Find Travel Agencies in Durrësi. Shes Furgonin me 4 dyer. Siç u përmend më sipër, në Shqipëri mund të merrni me qira një makinë, të udhëtoni me taksi, autobus, ose furgon. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Vetura me qera Opel Tjetër. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. furgon me qera FILTER. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. Një grua po kursen 1 paund për muaj, pasi ka hequr dorë nga banesa e saj me qira për të jetuar në një furgon. Jepet me qira mujore jo me pak se 30 dit. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. Listings include Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours, Hera Travel, Petani Agency, Albtours D Durres, Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute and Versus Travel. Online 7 lexues | 4 njoftime ne pritje. 300 EUR / në javë. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Buy, sell, trade, date, events post anything. Makina me qera Rinas. Pejë 11/29/2019. Mora makinën me qera dhe në datë 4 u nisa për në Pukë, kisha prenotuar, sepse ishte një qytet ndërmjet Shkodrës dhe Kukësit, ishte e rehatshme sepse merrja autostradën. bmw x5 full option look m viti 2015 luxury line. it le ultime news sportive live, scopri i risultati in diretta e video di calcio, basket, F1, MotoGP, ciclismo, tennis e molto altro. 0 dizel, 6 shpejtesi Pesha maksimale e ngarkeses se lejuar: 1292 kg Regjistrim ka edhe 1 vit Klime, xhama me rryme, sensora parkimi, Ad blue etj. Furgon benz sprinter viti 2008 me kondic. Amy, e cila është 33 vjeçe, ndryshoi krejtësisht planet për jetën, kur shpërtheu pandemia Covid-19 në fillim të vitit 2020.